W naszym sklepie oferujemy tylko sprawdzone urządzenia. Spośród wielu dostępnych producentów kamer samochodowych na rynku postanowiliśmy wyselekcjonować te, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie. 

Rejestratory jazdy 70mai to urządzenia wysokiej jakości produkowane przez firmę należącą do koncernu Xiaomi. 

BlackVue to kamery samochodowe produkowane przez koreańską firmę PITTASOFT. Bez wątpienia należą do kategorii rejestratorów jazdy premium.

Kamery samochodowe Mikavi to marka, która jest obecna na naszych rynku od 3 lat. Wideorejestratory tej marki należą do sprzętu z górnej półki.

Navitel to producent elektroniki z wieloletnim doświadczeniem. Poza kamerami samochodowymi jest to także jeden z liderów jeśli chodzi o nawigacje.

Wideorejestratory Viofo to urządzenia, które są bardzo popularne na naszym, krajowym rynku. W parze z wysoką jakością idzie atrakcyjna cena.

Garett to wiodący w Polsce producent smartwatchy. W swojej ofercie od niedawna posiadają także kamery samochodowe, które w 100% spełniają wszystkie warunki urządzeń premium.

Rejestratory jazdy Car Force to urządzenia, które za niewielkie pieniądze oferują duże możliwości.

Kamery samochodowe Xblitz to produkty polskiej marki, która jest bardzo popularna na naszym krajowym rynku. Xblitz to wideorejestratory, które cechuje bardzo dobra jakość nagrań za przystępną cenę.

Marka Mio to lider w branży kamer samochodowych i nawigacji. Wysoka jakość wykonania, świetne nagrania i atrakcyjna cena to kluczowe cechy tego producenta wideorejestratorów.

Kamery samochodowe VANTRUE to urządzenia najwyższej klasy. Główne cechy tej marki premium to zarówno świetna jakość filmów oraz wysoka jakość wykonania urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *