Kupujesz w sklepie internetowym, którego właścicielem jest:

CZESŁAW SIECZKOWSKI NIBLA CORP Marzysz Pierwszy 37 26-021 Daleszyce NIP 6570693032 REGON 290383750

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.KAMERASAMOCHODOWA.COM

 1. Ceny wszystkich artykułów w sklepie podane są w złotych i zawierają podatek VAT.
 2. Sprzedający zobowiązuję się na dostarczenie rzeczy bez wad z wyłączeniem wad zawartych w opisie jeśli takowe występują.
 3. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon fiskalny chyba, że Klient w czasie składania zamówienia zaznaczy opcję FAKTURA.
 4. Klient może dokonać zmiany w zamówieniu tylko i wyłącznie gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane.
 5. Nie ma możliwości anulowania lub zmiany zamówienia jeśli sklep poniósł koszty jego realizacji lub wysyłki.                                              
 6.  Dotyczy w szczególności towarów na specjalne zamówienie.
 7. Zamówienia realizowane są zgodnie z warunkami dostawy po uprzednim opłaceniu wartości zamówienia.
 8. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane informacje były aktualne sklep www.kamerasamochodowa.com nie gwarantuje, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń cywilno-prawnych. Samo złożenie zamówienia poprzez Klienta nie stanowi podstawy do reklamacji i w świetle prawa nie jest zawarciem umowy kupna-sprzedaży.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 10. Informacje o towarach zamieszczone na stronie Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 11. Dane wprowadzone podczas rejestracji konta w sklepie internetowym są wykorzystywane przez nasza firmę wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie Państwa danych w naszej bazie danych, co jest niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.
  Nie udostępniamy, ani nie sprzedajemy danych osobowych naszych klientów innym firmom lub osobom. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, wszyscy zarejestrowani klienci mają prawo do wglądu do swoich danych, jak również do ich poprawiania lub usunięcia z naszej bazy danych.
 12. Zwrot pełnowartościowego towaru: Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. . W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności .W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@kamerasamochodowa.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Wszystkie zwroty należy dostarczyć osobiście lub odesłać na adres KameraSamochodowa.com Ryżowa 48/69 02-495 Warszawa z dopiskiem ,,KameraSamochodowa.com – ZWROT”. Prawo do odstąpienia od umowy nie dotyczy towarów wyprodukowanych według specyfikacji klienta i na jego indywidualne zamówienie.
 13. Dokonując u nas zakupów wyrażasz zgodę na zawarcie w Twoim imieniu umowy z przewoźnikiem (poczta polska lub DPD) w celu wysyłki zamówionego towaru.

Wzór Odstąpienia od Umowy

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

 1.  Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@kamerasamochodowa , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty otrzymania. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
         imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
         datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
         przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
         wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
 2. Wszystkie spory mogące wyniknąć z tytułu umowy sprzedaży w sklepie internetowym będą rozstrzygane przez sądy powszechne w Ożarowie Mazowieckim
 3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.