W magazynie

Kamera samochodowa CarForce A 500

255.00

Czas wysyłki: 1-2 dni

20 w magazynie

Porównaj

Opis

Wideorejestrator służy do zapisu obrazu nagrywanego z punktu widzenia kierowcy podczas jazdy samochodem.

Dzięki udokumentowaniu przebiegu jazdy możliwe jest przeprowadzenie szczegółowej analizy przebiegu zdarzenia drogowego zapisanego na filmie.

A500 to kamera, która nie tylko nagrywa wideo HD, ale też ma opcje wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości.

 

Cechą wyróżniająca model A-500 są zastosowane w nim najwyższej jakości komponenty, w tym procesor Novatek 96650 oraz sensor AR 0330. Przekłada się to na bardzo wysokiej jakości nagrania – zarówno dzienne jak i nocne. 

 

Nowoczesne i sprawdzone podzespoły gwarantują, że wideorejestrator nie zawiedzie, a jakość filmów i zdjęć zawsze będzie doskonała.

Nośnikiem pamięci są karty microSD o maksymalnej pojemności do 32GB. Dzięki slotowi na kartę pamięci można z łatwością przenieść zapis z kamery samochodowej A 500 do komputera lub innego nośnika pamięci. Dodatkowo urządzenie posiada złącze USB do transmisji danych bezpośrednio z wideorejestratora do komputera.( karta nie znajduje się w zestawie )

 

Instalacja A 500 jest naprawdę prosta! Konstrukcja urządzenia jest tak przemyślana, aby po instalacji na przedniej szybie nie ograniczać kierowcy widoczności. Urządzenie umieszczamy na szybie za pomocą przyssawki, a zasilacz urządzenia wystarczy podłączyć do gniazdka zapalniczki. Aby poprawnie ustawić rejestrator skorzystaj z podglądu na ekranie. Konstrukcja wideorejestratora umożliwia instalacje w sposób nieograniczający widoczności kierowcy.

 

Wideorejestrator A 500 został wyposażony w zaawansowany technologicznie sensor wykrywający ruch tzw. Motion sensor. Detekcja ruchu jest nieodzowna w przypadku zdarzenia w ruchu drogowym, w którym kierowca auta brał udział. Tryb parkingowy Tryb parkingowy wideorejestratora daje możliwość zapisu zdarzeń podczas postoju. Podczas pracy w tym trybie A 500 wyzwala rejestrację video dopiero w chwili wykrycia ruchu w polu widzenia obiektywu urządzenia. 

 

Dzięki temu trybowi możemy sprawdzić nagrania w przypadku, np. zarysowania lakieru naszego pojazdu na parkingu. G-Sensor Wideorejestrator jest również wyposażony w nowoczesny sensor wykrywający przeciążenie. Akcelerometr wykrywa pozycję i ruch urządzenia. G-sensor oparty jest o formułę przeciążenia znaną z lotów samolotowych „G” –przeciążenie. Kamera A 500 nagrywa w pętli, a trzyosiowy czujnik wstrząsów wykrywa przeciążenia (stłuczka, wypadek, nierówność drogi)i trwale zapisuje pliki powstałe w momencie przeciążania.

Procesor U – NT96650 / Sensor – AR0330
Ekran :2 cale
Obiektyw :Ultrakonserwatywny (170 ) HD
Obsługiwane języki:PL, EN, DE, IT, FR, CS, SK, JAP, ZH, KO
Format zapisu:.MOV / H.264
Rozdzielczość:1920 x 1080 / 30fps 1280×720 / 60 fps
Detekcja ruchu:TAK
Tryb zdjęciowy:TAK – 12 megapixeli JPG
Głośnik / mikrofon:TAK / TAK
USB:TAK
Bateria i zasilanie:Wbudowana. Zasilanie 5V 1.5A

Przykładowe nagrania wykonane wideorejestratorem Car Force A 500

Przykładowe zdjęcia wykonane wideorejestratorem Car Force A500

Dodatkowe informacje

G-sensor

Tak

Nagrywanie dźwięku

Tak

Wyświetlacz

2"

Maksymalna rozdzielczość filmu

Full HD

Tryb parkingowy

Tak

Kąt nagrywania

170

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kamera samochodowa CarForce A 500”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także…